wnioski

Czym sięzajmuje doradca finansowy?

Doradca finansowy middlers zrobi za Ciebie prawie wszystko!


Podczas jednego spotkania z doradcą finansowym middlers, złożysz wnioski nawet do kilku wybranych banków!

Jest to fantastyczna wiadomość, ponieważ nie będziesz musiał wypełniać i składać osobiście wniosków do każdego banku z osobna!


Twój doradca kredytowy zajmie się wszystkimi wszystkimi formalnościami okołokredytowymi.


Pomożemy skompletować również inne dokumenty, jak na przykład zaświadczenie o zarobkach, historię z konta bankowego, dokumnety finansowe firmy, zaświadczenia ZUS i US abyś mógł jak najszybciej otrzymać pozytywną decyzję z banku! 

Najważniejsze jest to, że już podczas jednego spotkania pomożemy Ci znaleźć ofertę spełniająca Twoje oczekiwania w 100% i złożymy wnioski do wybranych przez Ciebie banków.


Tak! Wybranych przez CIEBIE!


Doradca finansowy middlers nigdy nie faworyzuje tej czy innej oferty. Zawsze, ale to zawsze kierujemy się tylko i wyłącznie korzyściami dla Ciebie! 

Doradca finansowy zrobi to wszystko już na pierwszym spotkaniu!

Co to znaczy - doradca finansowy?W temacie doradcy finansowego mamy do czynienia z bardzo szerokim zakresem posiadanych i kompetencji. W Polsce za doradztwo finansowe może zabrać się praktycznie każdy, ponieważ nie ma żadnych wymogów formalnych, żeby używać takiego tytułu.


W praktyce oznacza to, że klient korzystający z usług doradcy finansowego nie mamy żadnych gwarancji, co do jego poziomu wiedzy oraz kwalifikacji. Ponadto doradca finansowy formalnie nie ma prawa doradzać klientowi w co dokładnie inwestować, a tym bardziej podejmować takich decyzji za niego. Zatem jest on tak naprawdę sprzedawcą produktów finansowych, które może przedstawiać i oferować swoim klientom, ale doradztwem inwestycyjnym zajmować mu się nie wolno!


Dlatego postaw na wiedzę i doświadczenie przy wyborze doradcy finansowego!

Doradca finansowy middlers zdobył kierunkowe wykształcenie wyższe na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i obronił tytuł magistra nauk ekonomicznych na wydziale  Finansów i Zarządzania ze specjalizacją: rynki finansowe i bankowość.


Zatem masz gwarancję, że korzystasz z usług profesjonalisty!